MLS: Remis Chicago Fire z New England Revolution

10 Czerwca 2018

Piłkarze Chicago Fire zremisowali 1:1 z New England Revolution w meczu ligi MLS. W 12. minucie pierwszej połowy, Nemanja Nikolić przy jednym z rzutów wolnych zderzył się głowami z Antonio Milnar Delamea. Obaj zeszli z boiska. O ile jednak obrońca New England wrócił po chwili do gry, to Nikolić już się na boisku nie pojawił. Jego miejsce w składzie Fire zajął Allan Gordon. Było to najważniejsze wydarzenie pierwszej połowy. Owszem, obie drużyny stworzyły kilka ciekawych okazji, ale bramek zabrakło. W 63. minucie gry Bastian Schweinsteiger szybko rozegrał piłkę z Aleksandarem Katai i potężnie uderzył ze środka pola karnego. Piłka minęła bramkarza Revolution i ugrzęzła w siatce. Goście przyspieszyli, ale świetnie w bramce Chicago spisywał się Richard Sanchez. Aż do 81. minuty spotkania. Defensorzy Fire nieudolnie starali się wybić piłkę z własnego pola karnego. Fatalny błąd popełnił za to Sanchez, któremu tuż obok własnej bramki, piłka dosłownie wyleciała z rąk. Sekundę później gola na wagę remisu zdobył Teal Bubbuiry.