NBA: Wizards wygrali w Chicago

11 Lutego 2018

W lidze NBA, Chicago Bulls przegrali w sobotę z Washington Wizards 90:101. Bulls prowadzili w sobotę przez dokładnie 48 sekund. Pierwsze punkty spotkania zdobył Robin Lopez. Wyrównał Marcin Gortat. Chwilę później Tomas Saturansky trafił za trzy punkty i goście objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca gry. Za wyjątkiem kilku minut w końcówce drugiej kwarty, przewaga ekipy z Washingtonu przez cały czas utrzymywała się na poziomie około 10 punktów. Byki zagrali w sobotę bez bohatera piątkowego zwycięstwa z Timberwolves – Zach’a LaVine’a, który nie może jeszcze grać w drugich meczach rozgrywanych dzień po dniu. Jego miejsce w pierwszej piątce zajął Denzel Valentine i zdobył zaledwie 10 punktów. Najskuteczniejszy w drużynie, z dorobkiem 15 punktów był Justin Holiday. Markkanen i Valentine zaliczyli po dounble-double. Marcin Gortat spędził na parkiecie 35 minut. Zdobył 7 punktów, zaliczył 9 zbiórek, 5 asyst, 3 przechwyty i 1 blok. Bulls po raz kolejny zagrają już w niedzielę. W United Center o 7pm podejmą Orlando Magic.